„ Przez wiarę nawiązuje się kontakt z prawdą, a ona staje się podstawą dalszego rozwoju człowieka, dążenia do Boga i ukochania Go. Wiara podnosi nas ponad zmienności spraw doczesnych do rzeczy wiecznych.”
Ks. Władysław Korniłowicz

Piątek 18 września zapraszamy na  KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę TAJEMNICA CAŁUNU autorstwa Idziego Panic. Początek spotkania o godzinie 18.30.

Sobota 19 września POGODNE POPOŁUDNIE czyli dowcipy, kwiatki i kawały…Początek spotkania 14.30

Niedziela 20 września – Spotkanie z Sługą Bożym Ojcem Władysławem Korniłowiczem z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci, sylwetkę współzałożyciela Dzieła Lasek przybliży nam s. Radosława. Początek spotkania godz.15.00

W zawiązku z panującym reżimem sanitarnym w Kąciku możne przebywać maksymalnie 10 osób, prosimy przed wejściem o dezynfekowanie dłoni. 

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:
25.09 –  KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę TAJEMNICA CAŁUNU autorstwa Idziego Panic. Początek spotkania o godzinie 18.30.

26.09 – POŻEGNANIE LATA – piosenki biesiadne, przy akompaniamencie Ewy Domańskiej i jak przystało na repertuar kiełbaski z grilla. Początek spotkania 15.00
 27.09 – Spotkanie w ramach Niedzieli Niewidomych, Msza Święta rozpocznie się o godz.11.00 w kościele św. Marcina,  po Eucharystii ciąg spotkanie.

O godzinie 15.00 zapraszamy na KĄCIKOWE KINO i projekcje filmu MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE – polski film biograficzny z gatunku dokument fabularyzowany poświęcony życiu i działalności zakonnicy Faustyny Kowalskiej. Reżyserem filmu był Michał Kondrat, natomiast polska premiera odbyła się 29 marca 2019. Czas trwania filmy 104 min.

25-27.09 w Laskach rekolekcje dla głuchoniewidomych.

na stole leży otwarta książka, przed nią filiżanka z kawą
na stole leży otwarta książka, przed nią filiżanka z kawą