(22) 635-80-51 dn@triuno.pl

Diecezjalni Duszpasterze

Osób Niewidzących i Słabowidzących

 

Zdjęcie ręki modlącego się Kapłana za Ciebie

Zdjęcie ze spotkania Duszpasterzy Niewidomych w Kielcach

 

Archidiecezja Białostocka
ks. Mirosław Stankiewicz – mirekstw@poczta.onet.pl

 

Diecezja Bielsko-Żywiecka
ks. Krzysztof Bojan – bojan@bielsko.opoka.org.pl

 

Diecezja Bydgoska
ks. Piotr Buczkowski – buczkowski.piotr@wp.pl

 

Archidiecezja Częstochowska
ks. Marek Gaborski

 

Diecezja Drohiczyńska
ks. Grzegorz Bałczyński

 

Diecezja Elbląska
ks. Adam Insadowski – adam.insadowski@gmail.com

 

Diecezja Ełcka
ks. Ryszard Sawicki – rysiekskarzyn@o2.pl

 

Archidiecezja Gdańska
o. Albin Jarosław Chorąży – albinocist@wp.pl 
o. Andrzej Szulta

 

Archidiecezja Gnieźnieńska
ks. Andrzej Szczęsny – blazej-60@o2.pl 

 

Archidiecezja Katowicka
ks. Jan Sołtysik – jansoltysik@wp.pl

 

Diecezja Kielecka
ks. Andrzej Kozioł – cicero21@interia.pl

 

Diecezja Koszalińsko – Kołobrzeska
ks. Mariusz Sitko – wlynkowo@koszalin.opoka.org.pl

 

Archidiecezja Krakowska
o. Piotr Gryziec – pgryziec@gmail.com 
ks. Jacek Ponikowski – 12-281-37-01

 

Archidiecezja Lubelska
ks. Emil Chomontowski – emilc@poczta.onet.pl

 

Diecezja Łomżyńska
ks. Kazimierz Ostrowski – kazio.5@interia.pl

 

Diecezja Łowicka
ks. Piotr Dominiak – pdominiak@poczta.onet.pl

 

Archidiecezja Łódzka
ks. Piotr Braczkowski – corsa5@wp.pl

 

Diecezja Opolska
ks. Stanisław Dworzak – stanislaw.dworzak@op.pl

 

Diecezja Pelplińska
ks. Stanisław Borzyszkowski – pncerkiew@pelplin.diecezja.org.pl
ks. Alfons Makowski

 

Diecezja Płocka
ks. Stanisław Górski – 24-264-69-26

 

Archidiecezja Poznańska
o. Leszek Gólczyński
ks. Władysław Marzęcki – marzecki@archpoznan.org.pl 
ks. Konrad Zygmunt – kzygmunt@o2.pl

 

Archidiecezja Przemyska
ks. Jan Mazurek – 16-679-03-34

 

Diecezja Radomska
ks. Wojciech Tyburcy

 

Diecezja Rzeszowska
ks. Waldemar Krzeszowski – waldi3k@o2.pl

 

Diecezja Siedlecka
ks. Przemysław Radomyski

 

Diecezja Sosnowiecka
ks. Stanisław Ciołek – stanwys@interia.pl

 

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska
ks. Aleksander Ziejewski – a.ziejewski@kuria.pl

 

Diecezja Tarnowska
ks. Tadeusz Bańkowski – 14-626-26-92
ks. Józef Wojnicki
ks. Piotr Nalepa

 

Diecezja Toruńska
ks. Gerard Gromowski – ggromow@wp.pl

 

Diecezja Warmińska
ks. Zbigniew Tomasik – Zebulon-t@wp.pl

 

Archidiecezja Warszawska
ks. Andrzej Gałka – duszpasterstwo.niewidomych@op.pl

 

Diecezja Warszawsko – Praska
ks. Andrzej Wąsowski – wasand1@wp.pl

 

Diecezja Włocławska
ks. Marek Kryska – labe@o2.pl

 

Archidiecezja Wrocławska
ks. Tomasz Filinowicz – filin@poczta.onet.pl

 

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
ks. Czesław Koraszyński – czekor@op.pl

 

SPOTKANIA DUSZPASTERSTW

Białystok; ul. Radzymińska 1; IV niedziela miesiąca; godz. 10.00
Bielsko-Biała; ul. Schodowa 5; ostatnia niedziela miesiąca; godz.9.30 – wystawienia Najświętszego Sakramentu i Spowiedź i 10.00 – Msza Święta.
Bydgoszcz, II niedziela miesiąca; godz. 14.15 (od IX do VI)
Lublin; Al. Racławickie 20; ostatnia niedziela miesiąca; godz. 15.00 (od IX do VI)
Łódź; ul. Sienkiewicza 60; I niedziela miesiąca; godz. 15.00 (od IX do VI)
Nowy Sącz; ul. Sygańskiego 3; IV piątek miesiąca; godz. 15.00 (od IX do VI)
Poznań; ul. Krysiewicz 7/8; II niedziela miesiąca; godz. 10.30 (od IX do VI)
Przemyśl; Plac Konstytucji 3 Maja 8 – II niedziela miesiąca; godz.14.00
Radom; ul. M. C. Skłodowskiej 3; ostatnia sobota miesiąca;
Sosnowiec, ul. 3 maja 20; II niedziela miesiąca; godz. 14.00 (od X do VI)
Warszawa-Praga; ul. Floriańska 3; II sobota miesiąca; godz. 14.00 (od X do VI)
Warszawa; ul. Piwna 9/11; ostatnia niedziela miesiąca; godz. 11.00
Wrocław; ul. Katedralna 4; IV niedziela miesiąca; godz. 15.00 (od IX do VI) – po Mszy Świętej spotkanie i katecheza