Karnawał, zapusty – okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

Piątek  21 lutego –
KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy  lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy” początek spotkania o godz. 18.15.

Sobota 22 lutego – Ostatnia sobota karnawału, zapraszamy na KARNAWAŁOWE ŚPIEWANIE, które rozpocznie się o godz. 15.00, przy instrumencie klawiszowym Ewa Domańska, nasze propozycje to piosenki biesiadne, można również przygotować swoje propozycje. Mile widziane zabawy integracyjne oraz instrumenty muzyczne, nasze „ przeszkadzajki” też czekają na odkurzenie.

Niedziela 23 lutego – Na godz. 15.00 zapraszamy na SPOTKANIE PODRÓŻNICZE, tym razem odwiedzimy Australię- Jakub opowie o swoim półrocznym pobycie w Australii: klimacie, zwierzętach, życiu codziennym ludzi w Brisbane, a także miastach których zwiedził: miedzy innymi Brisbane, Sydney, Melbourne. Opowie również o rdzennych mieszkańcach Australii – Aborygenach oraz wyprawie do Uralu .

OSTATNIA NIEDZIELA MIESIĄCA SPOTKANIE NIEWIDOMYCH o godz. 11.00 Msza św. zaraz po Eucharystii spotkanie w klasztorze.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:
28.02- KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy  lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy” początek spotkania po nabożeństwie Drogi Krzyżowej około godz.19.15
29.02 -PYTANIA DO DOKTORA na nasze pytania będzie odpowiadać s. Ancilla lekarz rodzinny – początek spotkania o godz. 15.00.
01.03. Niedzielne POPOŁUDNIE Z PLANSZÓWKAMI

ZAPRASZAMY RODZICÓW I NASZYCH NAJMŁODSZYCH NA SPOTKANIE KĄCIK FAMILIJNY 7 MARCA NA GODZINĘ 14.00, PROSIMY O ZGŁOSZENIE OBECNOŚCI SWOICH DZIECI.


niebieska, karnawałowa, wenecka maska ażurowa
niebieska, karnawałowa, wenecka maska ażurowa