Opis zdjęcia: na szarej kostce brukowej, jesienne klonowe liście w żółto-pomarańczowych barwach.

Jesień to piękna pora roku. W tym cudowny czas liście tańczą na wietrze, a wiatr delikatnie rozwiewa chmury na niebie, kołysząc równocześnie drzewa. Liście szybując w powietrzu upiększają świat, który mieni się żółto- czerwonymi barwami.
Ta przepiękna pora roku, która maluje świat już przyszła do nas…

piątek 27 września – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę: „Kamienie też czasami płaczą”.
sobota 28 września – POPOŁUDNIE Z PLANSZÓWKAMI.
niedziela 29 września – Pierwsze po wakacjach spotkanie w ramach Niedzieli Niewidomych, rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 11.00 w kościele św. Marcina, następnie przejdziemy na korytarz biblioteczny w klasztorze gdzie będzie ciąg dalszy.
KĄCIKOWE KINO zapraszamy na film z audiodesktypcją pt. „Dwoje nie do pary”. Samotnie stojąca na poboczu panna młoda zatrzymuje zaciekawionego George`a, który postanawia podwieźć tajemniczą uciekinierkę. Zupełnie przypadkowe spotkanie będzie miało ogromny wpływ na głównego bohatera, który sam bardzo mocno przeżywa planowane przez siebie zaręczyny, nie tylko odczuwając presję, ale również zastanawiając się nad samym sensem instytucji małżeństwa. Okazuje się, że spotkana panna młoda pozwoli przeżuć mu szalone przygody, które nie tylko ułatwią mu podjęcie decyzji, ale również zupełnie zmienią jego plan na życie. „Dwoje nie do pary” jest relaksującą projekcją, która nie tylko rozbawi widza, ale również pozwoli mu na odpowiednią refleksję. Początek projekcji o godz. 15.00, czas trwania filmu 1godz. 25 min.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Zwiastun propozycji na następny tydzień:
04.10 – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę: „Kamienie też czasami płaczą”.
05.10 – „Popołudnie z ciekawostkami czy wiesz, że…”, różne quizy, zagadki, ciekawostki.
06.10 – Muzyczne pożegnanie lata – Śpiewanki piosenek biesiadnych przy akompaniamencie Małgorzaty Kaufman.

Kochani Rodzice i mali sympatycy Kącika pod Wieżą, już rok szkolny się rozpoczął, czas odrabiać lekcje, wstawać rano do szkoły lub przedszkola, aby troszkę umilić Wam czas zapraszamy na spotkanie KĄCIK FAMILIJNY, które proponujemy 26 października, prosimy o potwierdzenie obecności.