“Nie ma innego klucza do nieba poza krzyżem” – św. Charbel

Kochani Przyjaciele Kącika

W piątek 23 lutego z racji rekolekcji świętomarcińskich Kącik będzie nieczynny.

W sobotę 24 lutego Kącik będzie otwarty od godz. 15.00. Zapraszamy na Warsztaty kulinarne MAŁE CO NIECO w czasie których upieczemy ciastka.

W niedzielę 25 lutego zapraszamy na Mszę św. 11.00 a następnie na spotkanie w ramach Niedzieli Niewidomych. Tym razem gościem będzie brat Marek z Taize. Natomiast o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kącikowego kina na piękny film z 2015 roku pt : „War room. Siła modlitwy”.

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę  Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych – „war room” – oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony’ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu. Czas trwania filmu 2 h.

Pozdrawiamy

Kącikowa Załoga