„Krzyż przyjęty jest prawdziwym lekarstwem, które uzdrawia duszę, pozwala jej się unieść, uzdalnia ją do rzeczy wielkich. To może się wydawać absurdalne, ale jest prawdą: krzyż to skarb, wydaje owoce, sieje ziarna, pomaga wzrastać temu, kto go przyjmie”. Ks. Ruotolo Dolindo
 
Drodzy Przyjaciele Kącika
Na Czas Tajemnic Paschalnych składamy Wam serdeczne życzenia, by zwycięstwo Chrystusa Pana nad śmiercią, piekłem i szatanem otworzyło wasze serca napełniając je światłem Zmartwychwstania, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.
Wyśpiewujmy radosne ALLELUJA!
 
Kilka ogłoszeń:

14.04 i 21.04 zapraszamy na godz. 18.30 na KWADRANS ZE SŁOWEM

15.04 Zapraszamy na 15.30 ma warsztaty kulinarne MAŁE CO NIECO.  w czasie których będą pieczone bataty

16.04. zapraszamy na kawę, ciasto i planszówki

22.04. zapraszamy na spotkanie integracyjne (gry i zabawy), które odbędzie się o g. 15.00

23.04. zapraszamy na godz. 15.00 do naszego kącikowego kina na film z audiodeskrypcją pt.”Cudowny chłopak”. Jest to ekranizacja międzynarodowego bestsellera o 10 letnim chłopcu, który urodzony z licznymi deformacjami twarzy – po edukacji domowej zaczyna naukę w normalnej szkole, gdzie che udowodnić kolegom,że piękno to coś więcej niż wygląd.W obsadzie aktorskie:j Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay.Czas trwania 109 minut.

W majowy weekend Kącik będzie zamknięty.

Z serdecznym pozdrowieniem – Załoga Kącika