„Jakże piękne i wzruszające są kolędy, które tradycja wszystkich narodów oplotła wokół Bożego Narodzenia! Ileż w nich głębokich myśli, a nade wszystko jak wiele czułej radości skierowanej do tego Bożego Dzieciątka, które w Świętą Noc przyszło na świat!“ — Jan Paweł II
 
Kochani choć liturgiczny okres Bożego Narodzenia już się zakończył, tradycja nadal pozwala nam śpiewać kolędy.  Radując się tak bogatym źródłem kolęd i pastorałek mamy okazję zaprosić Państwa aż na dwa spotkania kolędowe. Ale po kolei.

W piątek 20 stycznia i 27 stycznia zapraszamy o godz. 18.30 na KWADRANS ZE SŁOWEM, a w nim na szalone przygody Don Camillo i jego przyjaciół.

W sobotę 21 stycznia w Kąciku pod Wieżą zapraszamy na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pani Małgorzaty Kaufman. Zaczynamy o godz. 15.00. Prosimy o punktualne przybycie, by sobie nawzajem nie przeszkadzać. Instrumenty mile widziane.

W niedzielę 22 stycznia  zapraszamy do Kącika na kawę, ciasto i gry planszowe.

W sobotę 28 stycznia Kącik będzie zamknięty.

W niedzielę 29 stycznia zapraszamy na  Niedzielę Niewidomych. W programie Msza Święta o godz. 14.00, a po niej wielkie kolędowanie. Przynosimy instrumenty, otwarte serca i nastrojone głosy!
 
Pozdrawiamy serdecznie,
Kącikowa Załoga