„ Bóg w pieluszkach to wcielenie się w codzienność ludzką (…), to pełne przyznanie się do człowieczeństwa i do wszystkich wiążących się z nim losów. Bóg dzieli z człowiekiem wspólny los na ziemi w najdrobniejszych szczegółach jego życia.”

kard. Stefan Wyszyński  Bochen chleba

Po raz kolejny wraz z pastuszkami idziemy do Betlejem, aby oczami wiary i sercem pełnym miłości zobaczyć nowonarodzone Dziecię – Jezusa naszego Zbawiciela i Emmanuela, Tego, który zechciał stać się jednym z nas.
       W te nadchodzące święta Bożego Narodzenia pragniemy dziękować przychodzącemu Jezusowi za dar beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, człowieka, który do końca zaufał Bogu i Jego Matce i tego zaufania nas uczy całym swoim życiem. Chcemy się też od niego uczyć, jak zło dobrem zwyciężać, przebaczając swoim przeciwnikom, nie żywiąc w sercu  nienawiści
i pragnienia odwetu.
            Życzymy Wam Kochani Niewidomi i Słabowidzacy, Waszym Rodzinom, przewodnikom, wolontariuszom, dobrodziejom, duszpasterzom, aby nadchodzące święta upłynęły w pokoju i pojednaniu. Wszystkim zaś, którzy w różny sposób pomagają niewidomym dziękujemy.
        Zapewniamy o naszej modlitwie, szczególnie w czasie Mszy Świętej Pasterskiej w kościele św. Marcina.

ks. Andrzej Gałka Krajowy Duszpasterz Niewidomych
s. Ludmiła i Siostry franciszkanki
                                                                

grafika Świętej Rodziny
grafika Świętej Rodziny