Drodzy,

ZAPRASZAMY na cykliczne spotkania duszpasterstwa w ostatnią niedzielę miesiąca dla Osób z dysfunkcją wzroku z Warszawy i z okolic oraz w drugą niedzielę miesiąca dla Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z ul. Leonarda i z ul. Konwiktorskiej. Msza św. jest celebrowana w kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11 a spotkanie integracyjne odbywa się w klasztorze sióstr franciszkanek.

Spotkanie w drugą niedzielę miesiąca rozpoczyna się o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Eucharystią, po której zapraszamy na spotkanie integracyjne. Naszym nowym duszpasterzem jest ks. Andrzej Persidok. Zastąpił on ks. Piotra Markiewicza, który przeszedł do parafii św. Ojca Pio na Kabatach. Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 listopada br.

Spotkanie w ostatnią niedzielę miesiąca rozpoczyna się Eucharystią o godz. 11:00, po której zapraszamy do klasztoru. Kto dysponuje czasem wolnym – po południu zapraszamy do Kącika pod Wieżą na film z audiodeskrypcją, zwykle ok. godz. 15:00. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 listopada br., na którym uczcimy Imieniny ks. Andrzeja Gałki – naszego Duszpasterza oraz ks. Andrzeja Persidoka – nowego duszpasterza we wspólnocie św. Marcina.

W każdy weekend – z małymi wyjątkami – zapraszamy do Kącika pod Wieżą. W piątki wieczorem – lektura z dobrym przesłaniem – tutaj warto jest mieć dużo determinacji, by nie stracić wątku książki w godz. 18:00 – 20:30; w soboty – kącik kulinarny (co drugą sobotę) oraz inne drobiazgi w godz. 14:00 – 19:00; w niedzielę – spotkania z dobrym filmem, z ciekawymi osobami (według propozycji Uczestników i Animatorek) oraz między sobą – czasem też przy planszówkach dostosowanych dla osób z dysfunkcją wzroku, w godz. 12:00 – 17:00. Oczywiście, zawsze jest kawa, herbata i jakiś dodatek 😉 W celu otrzymywania informacji na bieżąco – prosimy o zapisanie się do Newslettera na stronie Duszpasterstwa. Aby upewnić się czy nie ma zmiany, zawsze można zadzwonić 🙂

Pozdrawiamy serdecznie! Z Panem Bogiem!

Promienie słońca przebijają się pomiędzy pniami sosen