„BABCIA MAWIAŁA, ŻE CUDA ZDARZAJĄ SIĘ CODZIENNIE. „A MY NIE ZDAJEMY SOBIE Z TEGO SPRAWY, BO CIĄGLE SIĘ GDZIEŚ SPIESZYMY I NIE WIDZIMY ANIOŁÓW KRĄŻĄCYCH WOKÓŁ NAS”.

Plan naszego działania na najbliższe dwa tygodnie:
11 lutego w piątek – zapraszamy na KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę pt. Św. Ignacy Loyola. Złota nić, której autorem jest Louis de Wohl. Początek spotkania 18.15.
12 lutego w sobotę – warsztaty kulinarne MAŁE CONIECO mamy zamiar przygotować tartaletki wytrawne i różnego rodzaju pasty. Początek spotkania  o godzinie 14.30.
13 lutego w niedzielę – spotkanie rozpoczynamy o 14.45 zapraszamy w czasie karnawału na ZABAWY INTEGRACYJNE.

II NIEDZIELA MIESIĄCA SPOTKANIE STOWARZYSZENIA TĘCZA, w tym czasie przypada 40 rocznica od pierwszego spotkania, Msza Święta o godz.15.00.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje spotkań na następny tydzień:

18.02 – zapraszamy na KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę pt. Św. Ignacy Loyola. Złota nić, której autorem jest Louis de Wohl. Początek spotkania 18.15.
19.02 – Spotkanie: JAK DOBRZE ZNASZ PRZYSŁOWIA
20.02- KĄCIKOWE KINO z audiodeskrypcją film pt. DRUGA POŁOWA. Komedia romantyczna, młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Czas trwania filmu 1h 36m. Początek projekcji o godzinie 14.45.

 okno w Kąciku: na pierwszym planie w szklanym naczyniu kolorowe świecące żarówki, dalej witraż okienny matowy przedstawiający kamienice z Porto,
 okno w Kąciku: na pierwszym planie w szklanym naczyniu kolorowe świecące żarówki, dalej witraż okienny matowy przedstawiający kamienice z Porto,