Kochani serdecznie Was witamy w Nowym Roku 2022, niech będzie piękny, pełny dobrych spotkań, ciekawych wydarzeń i życzliwych ludzi przy boku.

Ze względu na nieobecność wszystkich członków Kącikowej Załogi proponujemy nasze spotkania w soboty i niedziele, zamieszczamy program naszej działalności do końca stycznia:

15 stycznia sobota zapraszamy na warsztaty KULINARNE MAŁE CO NIECO, początek spotkania o godz. 14.45
16 stycznia niedziela zapraszamy na spotkanie: DOBRE SŁOWO DLA BEATY NA DROGĘ – Beata czynnie uczestniczyła w życiu i działalności Kącika, rozpoczyna nowy etap swojego życia, dlatego zachęcamy wszystkich, którzy przyjdą na to spotkanie by przygotować dobre słowo na drogę, wspólnie spędzony czas będzie wspomnieniami i dzieleniem się. Początek o godzinie 14.45.

Sobota 22 stycznia – spotkanie z cyku BYCIE MAMĄ TO NIE BUŁKA Z MASŁEM- w planie nauka pielęgnacji niemowlęcia oraz wprowadzenie co warto wiedzieć o macierzyństwie, początek spotkania o godz.14.45.
Niedziela 23 stycznia – śpiewanie kolęd, początek o godz.14.45

29 stycznia sobota – zapraszamy na spotkanie JAK DOBRZE ZNASZ PRZYSŁOWIA POLSKIE początek o godz.14.45
30 stycznia niedziela – Kącik czynny od 12. 00 do 13.45.
O godzinie 14.00- zapraszamy na Niedzielę Niewidomych, która rozpocznie się Mszą Świętą, której przewodniczy będzie ks. bp. Jacek Grzybowski, po wspólnej modlitwie kolędowanie w kościele.

W ZAWIĄZKU Z PANUJĄCYM REŻIMEM SANITARNYM W KĄCIKU MOŻNE PRZEBYWAĆ MAKSYMALNIE10 OSÓB, PROSIMY PRZED WEJŚCIEM O DEZYNFEKOWANIE DŁONI.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

choinkowe gałązki z kolorowymi światełkami
choinkowe gałązki z kolorowymi światełkami