MY, ISTOTY LUDZKIE, NIE TYLKO JESTEŚMY ZDOLNI DO BYCIA DOBRYMI, LECZ RÓWNIEŻ MOŻEMY WYBRAĆ BYCIE DOBRYMI LUDŹMI.

W piątek 3 grudnia – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Adanna. Historia, która zmieniła świat”, autor Tom Davis. Początek spotkania o godz. 18.15.
W sobotę 4 grudnia – o godzinie 14.30 zapraszamy na spotkanie z Damianem Pawłowskim, organistą z kościoła Dzieciątka Jezus na Żoliborzu. Razem z naszym gościem zatrzymamy się nad pieśniami adwentowymi.
W niedzielę 5 grudnia – zapraszamy na spotkanie mikołajkowe, dla każdego coś miłego. Prosimy przynieść jakiś drobiazg, który stanie się niespodzianką dla drugiego… Początek spotkania o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:
10 grudnia – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Adanna. Historia, która zmieniła świat”, autor Tom Davis. Początek spotkania o godz. 18.15.
11 grudnia – Dzień skupienia dla osób z dysfunkcją wzroku i ich przewodników, początek spotkania o godz.10.30 w kościele św. Marcina. Kącik będzie otwarty około 16.00.
12 grudnia – zapraszamy na pogaduchy.
Druga niedziela miesiąca spotkanie Stowarzyszenia Tęcza.

W zawiązku z panującym reżimem sanitarnym w Kąciku możne przebywać maksymalnie 10 osób, prosimy przed wejściem o dezynfekowanie dłoni.

grafika: na puszystym śniegu stoi czerwony worek, z wysypującymi się prezentami, w tle spadające śnieżynki i rozbłyskujące światło

grafika: na puszystym śniegu stoi czerwony worek,
z wysypującymi się prezentami, w tle spadające śnieżynki
i rozbłyskujące światło