JEŚLI KIEDYKOLWIEK ZAMIERZASZ CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM – TERAZ JEST NA TO CZAS – NIE JUTRO, NIE ZA ROK. DZISIAJ POWINNO BYĆ ZAWSZE NAJWSPANIALSZYM DNIEM.

26 listopada – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Adanna. Historia, która zmieniła świat”, autor Tom Davis. Początek spotkania o godz. 18.15
27 listopada – rozpoczynamy czas PIERNIKOWANIA – czyli pieczenie pierników świątecznych na wspólne wypiekanie zapraszamy o godzinie 14.30.
28 listopada – NIEDZIELA NIEWIDOMYCH, rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 11.00, po Mszy Świętej spotkanie w klasztorze połączone ze świętowaniem imienin ks. Andrzeja Gałki.
Na godzinę 15.00 zapraszamy do KĄCIKOWEGO KINA z audiodeskrypcją tym razem film pt: Zabawa, zabawa – polski dramat obyczajowy z 2018 roku wyreżyserowany przez Kingę Dębską. Film przedstawia życie Doroty, Magdy i Teresy. Mimo iż kobiety się nie znają, to mają ten sam problem. Są uzależnione od alkoholu. Każda z nich stara się zmierzyć z własnymi przeciwnościami losu, które utrudniają im walkę z nałogiem. Czas trwania projekcji 1h 28 m.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:
3 grudnia – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt.” Adanna”. Historia, która zmieniła świat”, autor Tom Davis. Początek spotkania o godz. 18.15.
4 grudnia – o godzinie 14.30 zapraszamy na spotkanie z Damianem Pawłowskim, organistą z kościoła Dzieciątka Jezus na Żoliborzu. Razem z naszym gościem zatrzymamy się nad pieśniami adwentowymi.
5 grudnia – zapraszamy na spotkanie mikołajkowe, dla każdego coś miłego. Prosimy przynieść jakiś drobiazg, który stanie się niespodzianką…W

Laskach od 3 do 5 grudnia odbędą się rekolekcje dla głuchoniewidomych.

ujęcie z góry, stół z desek na nim filiżanka
z kawą z narysowanym uśmiechem i oczami