„NAJWIĘKSZYM DAREM, JAKI MOŻESZ KOMUŚ DAĆ, JEST TWÓJ CZAS, PONIEWAŻ KIEDY DAJESZ SWÓJ CZAS, ODDAJESZ CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA, KTÓREJ NIGDY NIE ODZYSKASZ”.

W najbliższy piątek 29 października zapraszamy na KWADRANS
Z DOBRYM PRZESŁANIEM, początek spotkania około godziny 18.45, po nabożeństwie różańcowym.

W sobotę 30 października zapraszamy w zależności od pogody na popołudniowy spacer lub łupanie orzechów przy pogawędce i  muzyce Piotra Czajkowskiego.
Spotykamy się o 14.45.

W niedzielę 31 października zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Niedzieli  Niewidomych, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 11.00, po wspólnej modlitwie spotkanie w klasztorze.

Na godzinę 15.00 zapraszamy do KĄCIKOWEGO KINA na film z audiodeskrypcją „ Zieja”. Film opowiada o życiu i działalności ks. Jana Ziei (1897–1991). Przedstawione są one podczas retrospekcji  w trakcie przesłuchań i rozmów księdza z Adamem Grosickim, majorem SB. Główny bohater zostaje przedstawiony m.in. podczas wojny polsko- bolszewickiej kiedy na ochotnika zostaje kapelanem w 8 Pułku Piechoty Legionów; jako duszpasterz w zakładzie dla ociemniałych w Laskach; w trakcie powstania warszawskiego; po II wojny światowej na ziemiach odzyskanych, kiedy prowadzi działalność charytatywną
i organizuje dom matki i dziecka oraz z Jackiem Kuroniem w Komitecie Obrony Robotników w latach 70. XX w. Czas trwania projekcji  107 minut.

Serdecznie Zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:

piątek 05.11 – zapraszamy na KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, początek spotkania o godzinie 18.00.
sobota 06.11 – wyjazd do Lasek na Cmentarz.
niedziela 07.11- POPOŁUDNIE Z PIEŚNIAMI PATRIOTYCZNYMI.

zwisające grona ognika szkarłatnego
zwisające grona ognika szkarłatnego