WCZORAJ JEST HISTORIĄ, JUTRO JEST TAJEMNICĄ, A DZIŚ JEST DAREM. DLATEGO NAZYWAMY TO TERAŹNIEJSZOŚCIĄ.

15 października obchodzimy DZIEŃ BIAŁEJ LASKI, Wszystkim, dla których jest ona towarzyszem w codziennym życiu, życzymy prostych ścieżek, życzliwości od spotykanych ludzi i wytrwałości w pokonywaniu przeszkód.

16 października w sobotę – zapraszamy na śpiewy, wspomnienia wakacyjne i grilowanie, początek spotkania o godzinie 14.30, mile widziani wolontariusze.
17 października w niedzielę – czas na pogaduchy, Kącik czynny od 12.00 do 14.00

W następnym tygodniu przypadają 6 urodziny Kącika, cieszymy się, że tak wiele pięknych chwil i spotkań stało się udziałem naszym i tego miejsca:w piątek
22 października w piątek – po nabożeństwie różańcowym około godz. 18.45- zapraszamy na KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, wybierzemy książkę, którą wspólnie będziemy czytać w jesienne piątkowe wieczory.
23 października w sobotę – zapraszamy na przygotowanie kulinarne kącikowych urodzin, w planach przygotowanie sałatki, początek spotkania o 14.30.
24 października w niedzielę Kącik czynny od 12.00, o godz. 15.00 zapraszamy na 6 urodziny naszej kawiarenki, można przygotować życzenia, piosenkę, zagadkę, wierszyk lub coś do ubogacenia naszego świątecznego stołu.


Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

grafika: na żółtym tle z lewej strony kula ziemska na niej postać 
z białą laską, napis u dołu Międzynarodowy Dzień Białej Laski
grafika: na żółtym tle z lewej strony kula ziemska na niej postać
z białą laską, napis u dołu Międzynarodowy Dzień Białej Laski