W CODZIENNYM ŻYCIU WYRAŹNIE WIDAĆ, ŻE TO NIE SZCZĘŚCIE CZYNI NAS WDZIĘCZNYMI, LECZ WDZIĘCZNOŚĆ – SZCZĘŚLIWYMI

Kochani Sympatycy, dużo pięknych uroczystości i wydarzeń za nami, a także jeszcze przed nami. W tym tygodniu wyruszamy do Matki Bożej Pokoju w Medjugorje i spotykamy się z grupą głuchoniewidomych na rekolekcjach w Laskach. Dlatego nasze działanie jeszcze trochę wakacyjnym rytmem.

Plan naszych działań na dwa najbliższe tygodnie.
W sobotę 25 września zapraszamy miłośników pichcenia na warsztaty kulinarne MAŁE CO NIECO, planujemy wypieki ciastek. Początek spotkania o godz. 14.30.
W niedzielę 26 września czekamy na Was z dobrym słowem, kawą i smakołykiem.

2 października – opowiemy o naszym wyjeździe do Medjugorje i Chorwacji.

3 października – KĄCIKOWE KINO z audiodeskrypcją film pt.: „Na zakręcie losu”. Jacob Fisher jest ortodoksyjnym żydowskim kantorem z Brooklynu. Pewnego dnia na jego oczach w okrutny sposób giną żona i trójka dzieci. Zdruzgotany bezsensowną zbrodnią wychodzi z ceremonii pogrzebowej. Zostawia za sobą całe dotychczasowe życie, bez celu włóczy się po kraju aż przypadkiem dociera do miasteczka Brent w Alabamie. Tam poznaje m.in. śpiewającą w chórze gospel samotną matkę Ninę i jej wujka Moe. Odnajduje nadzieję i na nowo układa swoje życie.Początek projekcji godz. 15.00, czas trwania filmu. 1 godz. 25 min.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

hortensja bukietowa, biały gęsty kwiat zebrany w baldachogrona - w przybliżeniu

hortensja bukietowa, biały gęsty kwiat zebrany w baldachogrona – w przybliżeniu