„W kuchni zawsze jest ciekawie. To tu coś bulgocze, kipi, smaży się, coś się ciacha na kawałki, wylewa, rozlewa, tłucze, ubija, rozbija, coś paruje i coś się skrapla. Jest tak gęsto od wydarzeń, że panuje niemal święta, duchowa atmosfera. Nic więc dziwnego, że rozmowy, które odbywają się w kuchni rozmowy pomiędzy przełkniętym kawałkiem ziemniaka a łykiem soku pomidorowego, (…) są bardzo głębokie i osobiste.”

piątek 11 czerwca – Po nabożeństwie czerwcowym  około godz. 18.40 zapraszamy na wieczorną herbatę lub kakao i POGADUSZKI. 
sobota 12 czerwca –Przygotowanie do wakacji w Rabce WARSZTATY KULINARNE MAŁE CO NIECO – pieczenie ciastek. Początek pichcenia o godz. 14.30
niedziela 13 czerwca– POPOŁUDNIE Z ŁAMIGŁÓWKAMI, quizami i zagadkami. Początek spotkania o godz. 15.00.

Jest to druga niedziela miesiąca, zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Stowarzyszenia Tęcza, rozpoczynamy wspólną Mszą Świętą o godz. 15.00 w kościele.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:

Piątek 18 czerwca- Po nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na wieczorną herbatę lub kakao i POGADUSZKI.
sobota 19 czerwca – ciąg dalszy wypieków i zajęcia manualne.
niedziela 20 czerwca – KĄCIKOWE KINO – film z audiodeskrypcją : „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Film w reżyserii Macieja Pieprzyca przedstawia historię człowieka wybitnego, który mimo zgotowanych przez los przeszkód, osiągnął sukces i światowej miary uznanie. Pochodzący z małej wioski, Mietek Kosz już we wczesnych latach musiał zmierzyć się z bolesną rzeczywistością. Z winy postępującej choroby skazany został na spędzenie reszty życia w całkowitej ciemności. Utraciwszy wzrok, skoncentrował się na świecie dźwięków. Trafiwszy jeszcze jako chłopiec do ośrodka dla niewidomych, uczynił z muzyki nie tylko sposób by na nowo oglądać świat, ale również narzędzie do jego kreowania.
“Ikar. Legenda Mietka Kosza”- to mistrzowska biografia muzycznego geniusza, stanowiąca zarazem precyzyjne studium ludzkiej natury i towarzyszącej bohaterowi na przestrzeni życia samotności.
Początek projekcji o godz. 15.00. Czas trwania filmu 116 min.

kącikowe wypieki ciastka amerykańskie w różnych wariantach: z bakaliami, kakaowe i kolorowymi cukierkami.
nasze wypiek,i ciastka amerykańskie w różnych wariantach: z bakaliami, kakaowe i kolorowymi cukierkami.