„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się — ze wszystkich sił — tego, czego pragnie.”

Piątek 9 października – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy lekturę TAJEMNICA CAŁUNU autorstwa Idziego Panic. W związku z trwającym miesiącem modlitwy różańcowej początek spotkania o godzinie 18.50

Sobota 10 października – KĄCIK FAMILIJNY, zapraszamy naszych najmłodszych gości i ich rodziców, początek spotkania o godz. 15.00, spotkanie z ks. Tomaszem, od godziny 15.30 czekają na Was Ania i Michał.

Niedziela 11 października  – SPOTKANIE PODRÓŻNICZE- Gdzie jest Xinjiang? Różnice kulturowe i reżim radykalnego państwa. Z czym mierzą się chińscy muzułmanie, te i inne zagadnienia przybliży nam Karolina Pendrakowska, początek spotkania godz. 15.00.
Nasze comiesięczne spotkanie dla Grupy Stowarzyszenia Tęcza, rozpocznie się  Eucharystią o godz. 15.00, po Mszy Św. ciąg dalszy w klasztorze.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:

16.10 -KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy lekturę TAJEMNICA CAŁUNU autorstwa Idziego Panic. W związku z trwającym miesiącem modlitwy różańcowej początek spotkania o godzinie 18.50

17.10 – RĘKODZIEŁO – na obręczach dziewiarskich  z nagromadzonych włóczek, będziemy kontynuować robienie czapek  i szalików dla bezdomnych. 
Dla początkujących możliwość nauki dziergania. Początek spotkania godz. 15.00.

18.10 – KĄCIKOWE KINO – film z audiodeskrypcją „1800 gramów” – Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?
Początek projekcji godz. 15.00, czas trwania filmu 1 godz. 40min.

 W zawiązku z panującym reżimem sanitarnym w Kąciku możne przebywać maksymalnie 10 osób, prosimy przed wejściem o dezynfekowanie dłoni. 

grafika: dzieci skaczące przez skakanki
grafika: dzieci skaczące przez skakanki