Oto nasze propozycje na najbliższy tydzień:

piątek 13 marca – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM,  kontynuujemy  lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy”, początek spotkania po nabożeństwie Drogi Krzyżowej około godziny 19.00.

sobota 14 marca – WARSZTATY KULINARNE MAŁE CONIECO, tym razem przygotujemy wytrawne muffinki z boczkiem, żółtym serem i szczypiorkiem, początek pichcenia o godzinie 15.00.

niedziela 15 marca – KĄCIKOWE KINO film z audiodeskrypcją „Kurier”, inspirowany prawdziwą historią „Kuriera z Warszawy” – Jana Nowaka- Jeziorańskiego, Jego samotna misja miała zadecydować o losach Polski i II wojny światowej. Akcja filmu obejmuje kilkadziesiąt dni do momentu wybuchu powstania warszawskiego Jan Nowak-Jeziorański ( Philippe Tłokiński ) otrzymał zadanie przedostania się do Londynu, aby poinformować rząd RP na uchodźstwie o sytuacji w Warszawie. Po spotkaniu z angielskimi politykami, wraca do Polski bez dobrych wieści dla powstańców. Nie mogą oni oczekiwać pomocy ze strony aliantów. Początek projekcji o godz. 15.00. Czas trwania filmu 1godz. 54 min.

13-15.03 Rekolekcje dla Głuchoniewidomych w Laskach


Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Zwiastun propozycji na następny tydzień:
20.03 – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, początek spotkania po nabożeństwie Drogi Krzyżowej około godziny 19.00.
21.03 – SPOTKANIE Z MUZYKĄ PASYJNĄ, wybrane utwory i ich twórców przybliży nam Ewa Domańska, początek spotkania godz.15.00
22.03 – spotkanie w planowaniu…


na talerzyku upieczona muffinka
na talerzyku upieczona muffinka