Kochani Sympatycy Kącika, już mija miesiąc nowego roku, cieszymy się każdym spotkaniem i każdym z Was, zapraszamy na następujące wydarzenia:

piątek 31 stycznia – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy” początek spotkania o godz. 18.15.
sobota 1 lutego – Coś na dobry humor WSPOMNIENIA KABARETOWE początek spotkania o godz. 15.00
niedziela 2 lutego – Ostatnie w tym roku KOLĘDOWANIE, początek spotkania godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycja spotkań na następne dwa tygodnie:

07.02KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy  lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy” początek spotkania o godz. 18.15.
08.02– Warsztaty kulinarne MAŁE CONIECO pod okiem Ani Malarczyk będziemy przygotowywać sałatkę. Początek spotkania o godzinie 15.00
09.02 – PODRÓŻE KSZTAŁCĄ – o codzienności życia w nieuznawanym państwie, polskich śladach na Dzikich Polach i koniaku z Naddniestrza opowieści snuć będzie Natalia Kobza, zapraszamy na godzinę 15.00.

SPOTKANIE STOWARZYSZENIA TĘCZA O GODZ. 15.00

14.02.KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy  lekturę książki Ewy Sztompke „Nietuzinkowe historie pomników Warszawy” początek spotkania o godz. 18.15.
15.02.- SPOTKANIE WALENTYNKOWE o zwyczajach i świętowaniu świętego Walentego opowie Natalia ze swoim chłopakiem, dla chętnych film z audiodeskrypcją, początek spotkania 15.00
16.02.-   O godz. 15.00 SPOTKANIE Z PANEM BOGUMIŁEM ŻÓRAWSKIM autorem przeczytanej przez nas lektury „Kamienie też czasami płaczą”, który przeżył jako chłopiec powstanie warszawskie.  

w przybliżeniu na zielonym tle fioletowe kwiaty lawendy
w przybliżeniu na zielonym tle fioletowe kwiaty lawendy