„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”


piątek 25 października –
Kącik zarezerwowany
sobota 26 października –  KĄCIK FAMILIJNY czekamy na rodziców i najmłodsze pociechy, spotkanie rozpoczynamy o  godz. 15.00
niedziela 27 października  – KĄCIK ZAREZERWOWANY OD 12.00 DO 14.30 – UROCZYSTOŚĆ RODZINNA.
NA GODZINĘ 15.00 ZAPRASZAMY do KĄCIKOWEGO KINA na projekcję filmu z audiodeskrypcją „Kafarnaum”,  libańsko-francusko-amerykański dramat filmowy z 2018 roku w reżyserii Nadine Labaki. Obraz zdobył m.in. Nagrodę Jury na 71. MFF w Cannes oraz nominację do Oscara oraz Złotego Globu w kategorii najlepszy film obcojęzyczny. Czas trwania filmu 121 minut.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Zwiastun propozycji na następny tydzień:
1 listopada – Kącik nieczynny.
2 listopada – Spacer na Powązki.
3 listopada- Zapraszamy na kawę.

Opis zdjęcia: grafika szczęśliwej rodziny od lewej mama trzyma za rękę córeczkę, dziewczynka na smyczy pieska przy piesku chłopczyk z balonikiem w kształcie serduszka, trzyma za rękę tatę.
Opis zdjęcia: grafika szczęśliwej rodziny od lewej mama trzyma za rękę córeczkę, dziewczynka na smyczy pieska przy piesku stoi chłopczyk z balonikiem w kształcie serduszka, trzyma za rękę tatę.