Zadowolony, szczery i serdeczny uśmiech musi zawsze kwitnąć na moich ustach; nie tracę głowy z powodu pomyślnych wydarzeń, ani nie upadam na duchu z powodu goryczy życia. (Jan XXIII)

Piątek 6 września – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM początek lektury „ Kamienie też czasami płaczą”. „ W tej książce zostało spisane to co pozostało w mojej pamięci z lat, które zwykło się nazywać dzieciństwem, a następnie młodością. Niestety, w naszych myślach na dłużej pozostaną przeżycia te gorsze czy wręcz złe. I stąd w tej opowieści one właśnie stanowią większość” przejmująca opowieść o tym co się przydarzyło małemu chłopcu w czasie powstania warszawskiego – autor Bogumił Janusz Żórawski, tata Kasi Żórawskiej naszej wolontariuszki i lektorki.
Początek spotkania 18.15.
sobota 7 września – Nasze warsztaty kulinarne MAŁE CONIECO, tym razem pichcić będziemy jarskie leczo, instruktorką i pomysłodawczynią dania jest Danuta Borowska. Początek zajęć14.30.
niedziela 8 września Urodziny Matki Bożej i zakończenie nowenny do Matki Bożej Pocieszenie patronki naszego klasztoru – Zapraszamy na kawę i coś słodkiego od 12.00 do 14.00.
17.30 Uroczysta Msza Święta, a po niej Akatyst hymn ku czci Bogarodzicy z racji naszego święta.

Zwiastun propozycji na następny tydzień:

w dniach 13-14 odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Niewidomych do Trzebnicy, tych którzy zostają w Warszawie zapraszamy na spotkania
13.09- KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę„ Kamienie też czasami płaczą”. Początek spotkania 18.15
14.09 – GUZIK Z PĘTELKĄ czyli małe reperacje krawieckie.
15.09 – Wyjście do Łazienek na Koncert Fryderyka Chopina. Jeśli ktoś potrzebuje przewodnika to prosimy o zgłoszenie do poniedziałku 9 września.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga