JEDNĄ Z TAJEMNIC SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA, SĄ NIEUSTANNE MALEŃKIE UCZTY.

Piątek 27 maja zapraszamy na  – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.Początek spotkania po nabożeństwie majowym około 18.45.
Sobota 28 maja zapraszamy na  – WARSZTATY KULINARNE MAŁE CO NIECO, początek pichcenia o godzinie 14.30.
Niedziela 29 maja  –  ostatnia niedziela miesiąca – NIEDZIELA NIEWIDOMYCH zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00 będziemy się modlić i dziękować Panu Bogu za 25 lat posługi Krajowego Duszpasterza Niewidomych ks. Andrzeja Gałki oraz we wszystkich naszych intencjach.
Kącik czynny będzie od 13.00.
Na  godzinę  14.45 zapraszamy do KĄCIKOWEGO KINA Z AUDIODESKRYPCJĄ na film „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” to opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?”. Czas trwania filmu 88 minut.

Serdecznie zapraszamy
Kącikowa Załoga:

Propozycje na następny tydzień:
Piątek 3.VI zapraszamy na  – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.
Początek spotkania po nabożeństwie czerwcowym około 18.45.
Sobota 4.VI- spotkanie dla wszystkich, którzy czują się dziećmi. Początek o godz.14.30.
Niedziela 5.VI – Święto Dziękczynienia. Przeżywane w tym roku w duchu dziękczynienia za dar beatyfikacji błogosławionej Matki Elżbiety Czackiej i błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, o 7.40 rozpoczyna się pielgrzymka z relikwiami nowych Błogosławionych, o godzinie 12.00 Msza Święta dziękczynna w Świątyni Opatrzności Bożej.
Do Kącika  zapraszamy na pogaduchy.

kwitnąca przed Kącikiem od strony wirydarza fioletowa azalia- różanecznik
kwitnąca przed Kącikiem od strony wirydarza fioletowa azalia- różanecznik