W DOBROCI KRYJĄ SIĘ WSZYSTKIE ODMIANY MĄDROŚCI.

W piątkowy wieczór 20 maja zapraszamy na KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.Początek spotkania po nabożeństwie majowym około 18.45.

W sobotnie popołudnie 21 maja zapraszamy na RĘKODZIEŁO – czyli robótki na warsztacikach dziewiarskich, dla tych co chcą się nauczyć będzie taka możliwość, dla tych którzy posiadają już umiejętność dziergania proponujemy robienie torebek. Początek spotkania o godz. 14.30.

Na niedzielne popołudnie 22 maja proponujemy wyjście do Łazienek Królewskich na KONCERT CHOPINOWSKI, wyjście z Kącika o godz. 15.00 na autobus 116, z ul. Kapitulnej o godz. 15.12.

Serdecznie zapraszamy
Kącikowa Załoga


Propozycje na następny tydzień:
piątek 27.V – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.Początek spotkania po nabożeństwie majowym około 18.45
sobota 28.V – Warsztaty kulinarne.
niedziela 29.V – Niedziela Niewidomych o godz. 14.45 zapraszamy do KĄCIKOWEGO KINA Z AUDIODESKRYPCJĄ na film „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” to opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?”. Czas trwania filmu 88 minut.

Przed wejściem do Kącika: figura Pana Jezusa, tablica z logo KPW, godziny otwarcia, pod tablicą zielony kwiat, ciemne drzwi z żółtym logo Kącika.