JEŚLI KIEDYKOLWIEK ZAMIERZASZ CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM – TERAZ JEST NA TO CZAS – NIE JUTRO, NIE ZA ROK. DZISIAJ POWINNO BYĆ ZAWSZE NAJWSPANIALSZYM DNIEM.
Piątek 21 marca – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM kontynuujemy lekturę, II część książki pt. „Ksiądz Rafał”, której autorem jest Maciej Grabski. Spotykamy się po Drodze Krzyżowej, około godz. 19:10
Sobota 22 marca – SOBOTNIE POGADUCHY – czekamy na Was od godz. 14:30
Niedziela 23 marca – KĄCIKOWE KINO film z audiodeskrypcją pt.”Mój piękny syn”- opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei. Początek projekcji godz. 15:00, czas trwania filmu 120 minut.
Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga:
Zwiastun propozycji na następny tydzień:
28.03 – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM
29.03 – Wielkopostny dzień skupienia.
Kącik czynny po zakończeniu rekolekcji, około godz. 16:15
30.03 – SPOTKANIE AUTORSKIE naszym gościem będzie Andrzej Liczmonik – wrocławianin, absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego, współredaktor wydawanego przez wydziałowe koło NZS miesięcznika „Woda na Młyn”, w którym to czasopiśmie opublikował swoje pierwsze artykuły. Na rynku wydawniczym zadebiutował w 2013 roku tomikiem opowiadań „Mroczne blaski”. Kolejne publikacje to: „Ścieżki szukania” (2014), „Cnoty i grzechy” (luty 2016), „Nie tak czarne – nie tak białe” (listopad 2016), „Z życia i marzeń wzięte” (wrzesień 2018) i wreszcie powieść „Aluminiowe gody” (wrzesień 2021). Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w konkursach literackich, takich jak Mazowiecki Konkurs Małej Formy Literackiej, Konkurs Literacki „Limesu” – klubu przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach czy Konkurs im. Marka Hłaski, a ostatnio w konkursie organizowanym przez Białostockie Towarzystwo Esperantystów we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
