WSZYSCY DOROŚLI BYLI KIEDYŚ DZIEĆMI, ALE NIEWIELU Z NICH PAMIĘTA O TYM.

Piątek 3 czerwca zapraszamy na – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.Początek spotkania po nabożeństwie czerwcowym około 18.45.
Sobota 4 czerwca – spotkanie dla wszystkich, którzy czują się dziećmi. Początek o godz.14.30.
Niedziela 5 czerwca – Święto Dziękczynienia. Przeżywane w tym roku w duchu dziękczynienia za dar beatyfikacji błogosławionej Matki Elżbiety Czackiej i błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, o 7.40 rozpoczyna się pielgrzymka z relikwiami nowych Błogosławionych, o godzinie 12.00 Msza Święta dziękczynna w Świątyni Opatrzności Bożej.
Do Kącika zapraszamy na pogaduchy.

Serdecznie zapraszamy:
Kącikowa Załoga

Propozycje na następny tydzień:
Piątek 10 czerwca zapraszamy na – KWADRANS Z DOBRYM PRZESŁANIEM, kontynuujemy lekturę książki pt. „Święty Józef Moscati. Historia świętego lekarza”, autorstwa Beatrice Immediata.Początek spotkania po nabożeństwie czerwcowym około 18.45.
Sobota 11 czerwca – zapraszamy na spacer do Ogrodów Królewskich na tyłach Zamku Królewskiego. Wyjście około godziny 15.15.
Niedziela 12 czerwca – zapraszamy na kawę i coś słodkiego.II niedziela miesiąca spotkanie Stowarzyszenia Tęcza, Msza Święta o godzinie 15.00 oraz spotkanie na klasztornym korytarzu.

roześmiane dzieci w kolorowych przebraniach łapią bańki mydlane
roześmiane dzieci w kolorowych przebraniach łapią bańki mydlane