Zapraszamy na rekolekcje dla Osób z dysfunkcją wzroku i słuchu, które odbędą się w Laskach koło Warszawy. Rozpoczną się 29 listopada kolacją a zakończą 1 grudnia obiadem.
Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Tomasz Bek, temat rekolekcji brzmi: PRAGNĘ SPOTKAĆ SIĘ Z JEZUSEM.

Zapisy przyjmujemy w Krajowym Duszpasterstwie Niewidomych. Czekamy na zgłoszenia do 22 listopada drogą elektroniczną, telefoniczną.
Koszt od osoby 100zł


Prawdziwe spotkanie z Jezusem może odbywać się tylko w prawdzie. Niekiedy łatwiej byłoby nam pozostać w sferze idei, marzeń o Bogu, pięknych pragnień, by uciec od rzeczywistości. Jezus jednak mówi stań w prawdzie. Nie próbuj zaciemniać ogólnikami, teorią istotnych problemów twojego życia! Nie uciekaj w sprawy zewnętrzne, by nie wchodzić w głębię siebie i prawdy o sobie! Zobacz, kim jesteś, jak żyjesz, do czego zmierzasz. I dalej: zobacz ranę swojego serca; zobacz, co cię boli, dlaczego cierpisz. Zobacz świat, który sam tworzysz, swoje poczucie bezpieczeństwa, „swego boga”, którego sobie stworzyłeś i któremu służysz. I zobacz, do czego to wszystko prowadzi. A potem wróć do Jezusa. I powierz Jemu wszystkie swoje rany i troski. On może je oczyścić, może Cię przemienić …


kaplica w domu rekolekcyjnym, wystawienie Najświętszego Sakramentu, od tyłu modlący się uczestnicy rekolekcji.
kaplica w domu rekolekcyjnym, wystawienie Najświętszego Sakramentu, od tyłu modlący się uczestnicy rekolekcji.