Kochani, zwracam się z prośbą od mieszkanki naszego II piętra na Piwnej, studentki, która potrzebuje pomocy.
Poniżej zamieszczam jej list.
Jeśli ktoś może, proszę jej pomóc. Serdecznie pozdrawiam s. Dolores
„Przez Krzyż
Studiuje na kierunku „życie publiczne”. Muszę przeprowadzić badanie aby zaliczyć przedmiot jakim jest statystyka a zebrane wyniki posłużą mi w przyszłym roku do pracy licencjackiej.
Ankieta dotyczy osób z dysfunkcją wzroku a także ich funkcjonowania przy użyciu różnych technologi.
Ankieta jest anonimowa, dane zebrane nie będą nigdzie udostępniane.
Przyznam, ze mam trochę nóż na gardle. Potrzebuje do końca czerwca zebrać 35 ankiet, dlatego proszę o pomoc na forum „Duszpasterstwa”.
Poniżej umieszczam link do ankiety.
https://forms.gle/hut85W13LEehZact8
z Panem Bogiem
Aleksandra Ostrowska