31 maja tj. w niedzielę spotkamy się, jak zwykle na Piwnej u św. Marcina. Serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 11.00

a po niej na spotkanie w klasztorze, na parterze – korytarz biblioteczny.

Na nasze spotkanie już po raz drugi, przyjedzie z Lasek s. Lidia, będzie to kontynuacja pierwszego spotkania z kwietnia o bł. Matce Elżbiecie Róży Czackiej. S. Lidia na co dzień pracuje w Laskach w miejscu pamięci bł. Matki Elżbiety, przyjmuje wiele pielgrzymek i wycieczek z naszej archidiecezji a także z różnych stron Polski i opowiada o naszej Błogosławionej.

Serdecznie zapraszam i liczę na obecność.

Tego samego dnia zostaliśmy zaproszeni do muzeum Warszawy na drugą część wystawy poświęconej naszej stolicy. Zgłosiło się już 12 osób, więc zostały ostatnie miejsca. Wyruszamy z furty na Piwnej o 13.45. Zwiedzanie rozpoczynamy o 14.00

s. Dolores