Aktualności "

Dzień skupienia Osób Niewidomych

Zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia Osób Niewidomych, Słabowidzących ich Przyjaciół i Przewodników, który odbędzie się  17 marca 2018r. w kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Waldemar Kluz. Temat rekolekcji DAĆ SIĘ PROWADZIĆ DUCHOWI ŚWIĘTEMU. Początek dnia skupina o godz. 10.30.
Można skorzystać z obiadu, zapisy na furcie tel.22/ 831 02 21 lub 22 koszt obiadu 10zł.

Ramowy program:
10.30    Konferencja

11.00 - 12.30     Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź

12.30    II Konferencja

13.00    obiad 

14.00    III Konferencja

15.00    Msza Św.

Więcej...

Wyjazd do "Pustelni Złotego Lasu"

W tym roku zapraszamy na wspólny wakacyjny  w Rytwianach, odbędzie się on w dniach 25.06 – 09.07 br., koszt pobytu 1120 zł. (plus opłata autokaru dla tych, którzy będą jechać z Warszawy).


Zapisy 6 lutego we wtorek od godz. 8.30, ze względu na mniejszą ilość miejsc w Ośrodku pierwszeństwo przy zapisach dla osób z Warszawy mają Ci, którzy przychodzą regularnie na spotkania w ostatnie niedziele miesiąca.

Więcej...

Spotkanie Opłatkowe


ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE OPŁATKOWO - KOLĘDOWE, które obędzie się tradycyjnie w ostatnią niedziele stycznia o godzinie 14.00 w kościele św. Marcina przy ul: Piwnej 9/11. Mszy Świętej w intencji Niewidomych i ich Przyjaciół, przewodniczyć będzie Ks. Bp. Bronisław Dembowski, homilię wygłosi ks. Tadeusz Aleksandrowicz Kustosz Świątyni Opatrzności Bożej, który będzie również gościem na naszym spotkaniu w klasztorze.

NA RADOSNE ŚPIEWANIE KOLĘD PROSIMY PRZYNIEŚĆ INSTRUMENTY.
Serdecznie zapraszamy.

Więcej...

Boże Narodzenie 2017

              „ Albowiem Dziecię się nam narodziło,
                Syn zostal nam dany”
                                                 Iz 9, 5-6       

 

        Zapowiedziany przez proroków Mesjasz przychodzi jako małe, bezbronne dziecko. Rodzi się nie w pałacu i bogactwie, ale w cichości, łagodności, pokorze i ubóstwie. Przychodzi do wszystkich bez wyjątku - wierzących i niewierzących.
Nie patrzy na kolor skóry, rasę, pochodzenie.Jest Emmanuelem – Bogiem z nami. Przynosi każdemu z nas i umęczonemu wojnami i nienawiścią światu pokój.
         Zaś do nas, swoich uczniów i uczennic, którzy wspominamy Jego pierwsze przyjście, mówi abyśmy Go w tym naśladowali.
         Życzymy Wam Kochani Niewidomi, Waszym Duszpasterzom, Przewodnikom, Dobrodziejom i Waszym Rodzinom prawdziwego Bożego Pokoju, radości i mocy płynących z betlejemskiego żłóbka.
         W czasie Mszy Świętej Pasterskiej – w kościele św.Marcina w Warszawie – będziemy dziękować Jezusowi za Was i za tych, którzy Wam pomagają.
                                                                                               
                                                              Z wdzięcznością za każde dobro

Ks. Andrzej Gałka Krajowy Duszpasterz Niewidomych
s.Ludmiła i Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża

Więcej...

 

 

Wdzięczni za dar serca,

Niewidomi - dziękują Firmie: